ZS4

 

Výlet do Pekla

uvod

9.2. jsme se vydali na cestu do Pekla. Opékli jsme si buřty a následně jsme si dali procházku na rozhlednu Pastýřka. Bylo krásné počasí, tak jsme si užili nádherný výhled na Moravskou Třebovou. 

   

 

Všechny fotografie - Výlet do Pekla

Divadelní představení

IMG 3323

Hned po novém roce nás navštívili divadelní herci z Divadélka z Hradce Králové. Zahrál nám pohádku Písnička pro draka aneb Jak se vaří pohádka. Moc se nám to líbilo, pořádně jsem se zasmáli a krásně jsme se naladili do nové roku.  

 

 

Všechny fotografie - Divadelní představení

Mikulášská nadílka

IMG 3044

Jako každý rok nás svoji návštěvou potěšil Mikuláš, anděl a čert. Teda čerti! Čerti ze samotného pekla. Stačil lehký dotek od čerta a už jsme byli zamazaní.. Velmi jsme se báli, protože čerti byli opravdu hrůzostrašní. Naštěstí na nás byl Mikuláš velice hodný a nabídl nám, že za zaspívání písníčky nás odmění bohatým balíčkem plným sladkostí. 

 

 

Všechny fotografie - Mikulášská nadílka

Rozsvícení vánočního stromku

IMG 2977

V pondělí dne 28.11. se celá škola shromáždila ve vestibulu. K překvapení všech nás poctil svoji návštěvou Michal Stulík z kapely Mirai. Společně jsme si zaspívali vánoční koledy, rozdali dárky a rozdali cukroví. Na závěr jsme měli možnost se s Michalem vyfotit. 

 

      

Všechny fotografie - Rozsvícení vánočního stromku

Den se zvířaty

0E1CB562 D407 4F35 9E35 B28870974302

7. listopadu do naší školy zavítala zvířátka, které naši učitelé a spolužáci chovají doma. Seznámili jsme se s pejsky, kočičkami, králíky, morčátky a ptáčky. Velice se nám líbíla klec činčily Amálky a výstava motýlů. Akce se nám velice líbila. 

 

  

Všechny fotografie - Den se zvířaty

Lesní školka

IMG 2508

Byl krásný podzimní slunečný den, který jsme strávili v lesní školce Blatouch. Dozvěděli jsme se něco nového o stromech a vytořili jsme si z přírodnin velmi rozmanitý strom. Vrátli jsme se unavení a spokojení.

  

 

Všechny fotografie - Lesní školka

Výlet ke koním

IMG 2401

V úterý, dne 11.10. jsme se vydali na cestu do Útěchova, kde jsme navšítvili stejně jako jako minulý rok Jezdecký klub. Dozvěděli jsme se, jak je náročná péče o koně, co vše je potřeba, aby koně měli správnou péči. Přivítal nás tak poník Citrónek a pohladili jsme si prasátko Pepinu. Z domu jsme přinesli pamlsky, takže jsme každého koníka nakrmili a na závěr jsme se na nich mohli povozit. Byl to krásný a vydařený den, plný zážitků, na které budeme velmi dlouho vzpomínat.  

 

Všechny fotografie - Výlet ke koním

Závody na koloběžkách

IMG 2294

Poslední školní den v měsíci září si pro nás starší spolužáci připravili již tradiční školní závod na koloběžkách. Naši kluci se zúčastnili závodu na čas. I přes to, že nám poprchávalo a závodní dráha byla mokrá, tak jsme se nezalekli výzvy a s radostí jsme se pustili do závodu. Vítěz závodu dostal medaili a každý účastník obdržel diplom a sladkou odměnu. 

 

 

Všechny fotografie - Závody na koloběžkách

Prohlídka zámku

IMG 2191

 V rámci našeho školního projektu ,,MORAVSKÁ TŘEBOVÁ NENÍ JEN NAŠE ŠKOLA", jsme se vypravili na návštěvu zámku v Moravské Třebové. V rámci prohlídky jsme získali nové informace o historii města a zámku, dozvěděli jsme se také o způsobu života zámecké šlechty a o jejich zvycích. Taktéž jsme vystoupali do nejvyšší věže, kde jsme se kochali nádherným výhledem na okolí. Zámecká návštěva se nám velice líbila a PŘÍŠTĚ ZAS!    

 

Všechny fotografie - Prohlídka zámku

Stopovaná

IMG 3319

Začátek roku jsme zahájili pobytem v přírodě. Starší spolužáci pro nás připravili stopovanou. Trasu nám označovaly šipky a po cestě jsme plnili úkoly. Cílová zastávka byla v Pekle. Vše jsme zvládli dobře a tak nás čekala sladká odměna a navíc jsme si mohli opéct špekáčky. Počasí se vydařilo a akce se nám velice líbila.   

 

Všechny fotografie - Stopovaná

 

doucovani zaku skol

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání II”
registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017759
operační program pro vývoj a výzkum.