ZSS2dil

 

Kukátko

IMG 4690Po dlouhém nacvičování se podařilo nám úspěšně vystoupit v soutěže malých divadelních forem Kukátko s představením ,,Profese ". Potrápila nás tréma, ale v klíčový moment herci předvedli výborný výkon, za což byli odměněni dortem. Děkujeme divákům a organizátorům akce za příjemné prožitky. 

 

 

 

Všechny fotografie - Kukátko

Zážitkový den u koní

2

Nádherné počasí, krásné prostředí a vznešená zvířata, to je ta nejlepší kombinace pro školní výlet. A všechno nám to poskytl koňský ranč v Útěchově. Byla to lahůdka pro duši.  Obrovské poděkování organizátorům akce a majitelce farmy paní Editě Weissarové.
P.S. Děkujeme rodičům, paní Kalasové a paní Krejčí, za pomoc s dopravou.

 

 

Všechny fotografie - Zážitkový den u koní

Den zvířat

IMG 20231016 093535V pondělí 16.10. se konala v naší škole akce ke Dni zvířat. Žáci a žákyně naší školy byli rozděleni do sedmi skupin a v těchto skupinách obcházeli školy po celkem sedmi stanovištích. Na jednotlivých stanovištích se nacházela zvířata, které k nám přivedly děti a pedagogové školy. Měli jsme možnost se dozvědět různé informace o těchto zvířatech, a kdo měl zájem, a v našem případě i odvahu, si je mohl i pohladit. Byla to pro nás zážitková a velmi prospěšná akce.

Všechny fotografie - Den zvířat

 
 

BSSPK
 

doucovani zaku skol


logo eu fondu msmt

Projekt spolufinancován Evropskou unií
Název projektu: ZVÝŠENÁ KVALITA VZDĚLÁVÁNÍ III
Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0003096

pdf ico